Új hozzászólás Aktív témák

  • golfvariant

    aktív tag

    válasz Qtya123 #19997 üzenetére

    "Főleg ha mellette ott áll két másik felújított -2 millás áron. A kutya nem fizeti ezt meg neked. Én sem vártam ezt el eladóként."

    Hát akkor nincs miről beszélni, le kell csapni rá... ;]
    Most komolyan nem értem, ha ennyire túlárazottnak gondolod és van a piacon másik ingatlan olcsóbban amit megvehetsz, akkor örülj neki. Hülyék mindig lesznek.
    Egyébként brutál felmentek a beepitett bútorok árai is...
    Pl 2019 közepén készült el a konyhabútorunk 900.000Ftért (gépek nélkül). Most költözik be a felső szomszédom, kb ugyan arra a konyhabútorra 2.000.000 Ftos árajánlatot nyomott ugyan az az asztalos...

    Egyébként fogalmam sincs hol és milyen értékű ingatlanokat nézel, de a +2millio egyáltalán nem mondhatnám túlárazásnak... egy 40milliós lakásnál 5%.
    Felújítás és felújítás között is lehet külömbség.
    Pl laminált parketta minősége, kopásállósága, vastagsága... csempék designja (legolcsóbb is jó lesz oda, vagy kicsit többet áldozott rá).
    Vagy pl beépített bútorok: "minőségi" ikea, ami valahogy kinéz, vagy mm pontosan oda tervezett beépített konyha/előszoba bútor stb...

    Nekem pl simán megérne +2milliót ha nem.csak látványtuningra ment rá az eladó, és 2 év múlva cserélhetem le normálisra a parkettát vagy a löttyemplöttyem bútorokat, vagy éppen jobban megfelel az ízlésemnek a lakás, mint az ugyan úgy felújitott -2milliós lakás. Ha megcsinálod, ugyan úgy ráköltesz annyit, csak.még te szívsz vele...

    Én pl az albérlet piacon szoktam.nevetni, amikor odaírják a hirdetésbe, hogy IKEAs bútorral.berendezve, mintha az valami nagy prémium márka lenne. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák