Új hozzászólás Aktív témák

  • Predator2

    addikt

    Helló

    Nagyon fura kérdés lesz, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

    Megörököltük öreganyám házát, anyámék viszont azt tervezik, hogy eladják, én viszont elgondolkodtam, hogy átvenném tőlük. Ha jól tudom ~1.8m forintért van meghirdetve. Gondolom nekem azért jóval jobb áron lenne átadva.

    A ház egy félig vályog, félig téglaház, eléggé lepusztult állapotban, nagy telekkel [link]

    BP-től ~60km-re egy kis faluban van az említett ház.

    Nem tudom, hogy mi alapján dönti el egy ember, aki nem ingatlanokkal foglalkozik, hogy egy adott épület+telek, jó vétel e, vagy egyáltalán van e értelme befektetni ilyenbe.
    30-30km-re található 1-1 nagyobb város is. Iskola, bolt, orvos stb... vannak. Fiataloknak "élet" alig.
    Arra gondoltam, hogy a házat ledózerolni, és a helyére egy kis házat építeni, a telket felhasználnám.
    Tűfenyő ültetvényesnek, egy kis magán autóbontónak (ezek csak tervek/ötletek)

    Megérheti belevágni? Fogalmam sincs, hogy ilyen esetben kihez mehetnék tanácsért, így tőletek kérdezek, hátha van 1-2 jó tanácsotok.

    Köszönöm a válaszokat előre is.
    Üdv

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Új hozzászólás Aktív témák