Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz canniball #24175 üzenetére

    :D

    Ezen jót nevettem...Nem még ennyire hülye azért nem vagyok, az a külső el lenne onnan tüntetve, kell az erkély...:)

    troland26: Majd kíváncsi leszek hogy a többi mit mond. Amúgy találtam egy lakást most ezért gondolkozok mi legyen. Elmondom a szitut. Lenne egy 52 nm-es panel lakás (sajnos csak ennyire futja) amit kell róla tudni, vezetékek cserélve lettek nem olyan régen, fürdőszoba, wc, konyha olyan szinten fel van újítva hogy nem kell hozzá nyúlni. Amit ki akarnék cserélni, és megcsinálni a képen látható nyílszárázók cseréje + párkány redőny. 5 beltéri ajtó csere, 1 normálisabb lékondi, 2 szoba + előtér burkolása (csempe/parketta), illetve festés. Radiátorok a konyhába, az egyik szobában illetve fürdőbe le lettek cserélve, azaz már csak a másik szobában kellene, illetve az előtérben. + Ha esetleg belefér gipszkartonozás spotlámpákkal. Na erre az egészre olyan 2-2,5 millióm lenne, úgy hogy az ablak/ajtók/légkondi beszerelésén, illetve a gipszkartonozáson kívül találtam egy ismerősömet aki igényesen dolgozik és eljönne nekem (az említett dolgokon kívül) mindent megcsinálni napi 10 ezres munkadíjért (ez ahogy nézem elég baráti ár, főleg mivel ott aludna azaz nem járna haza, és nem tökölne egész nap hanem csinálna, azaz gondolom 1-2 hét alatt kész is lenne mindennel. Így a légkondi beszerelésen, és a nyílászáró cserélésen kívül, illetve az említett munkadíjon kívül csak az anyagokat kellene megvennem). Na most így felvázolva a helyzetet, nem tudom ez az összeg elég lenne e, mert nem vagyok az árakkal tisztában semennyire.

    neduddki: Igazából ilyesmit akarok a szobákra ha beleférne a keretbe, de már nem emlékszem mennyi volt, illetve természetesen lehet nem is passzol......

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák