Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    válasz zoli03 #127920 üzenetére

    Sajnos oda romlott a helyzet, hogy lopási ügyekben az a rosszabbik eset, ha megtalálják a tettest és nem ismeretlen tettes minősítéssel zárja le az ügyet a rendőrség.

    Ha ismeretlen a tettes, akkor fizet a biztosító, ha megvan a tettes kiléte, akkor meg perelheted kártérítésért :W

    Voltam egy ilyen ügyben károsultként a tettes bírósági tárgyalásán, már az megdöbbentő volt, hogy a tettesen és rajtam kívül mindenki aki a teremben bolt volt (bíró, ügyvédek, egyéb közreműködők) mind nő volt :Y

    Egy vézna kis fickó volt a tettes (ezt sejtettük, mert a WC szellőzőablakán keresztül ment be a házba) és állítása szerint kizárólag egyedül dolgozott (ez viszont kizárt, mert elég nagy TV-t /nem lapos TV-t!!!/ emelt ki az ablakon keresztül).

    Amikor kérdezték, hogy mennyi a kárigényem, akkor azt is elmondták, hogy a vádlott vagyontalan és a kárt csak a legális jövedelméből (ami egy jó darabig a börtönkeresete lesz) lehet levonni és előttem már milliós kárigényt jelentettek be a fickóval szemben.

    Úgyhogy abban maradtunk, hogy nincs kárigényem :K

    [ Szerkesztve ]

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Új hozzászólás Aktív témák