Új hozzászólás Aktív témák

  • justmemory

    senior tag

    válasz estikornel #114268 üzenetére

    Azt sajnos nem tudom máshol milyen áron dolgoznak jelenleg, így majd kiderül...
    Nekünk amikor csinálták, Fi relét tetettünk be (mindenképpen), abból is a Siemens-t (vagy Schneider...?), illetve kismegszakítókból is mondta a srác, hogy csak normálisat hajlandó berakni (naná, ez nem játék). Ezek nyilván drágábbak, de ezen nem szabad spórolni. Amit ilyenkor esetleg meg szoktak kérdezni, hogy új kapcsolókat tegyenek-e be. Döntsd el, ezt magad is be tudod szerezni és szerelni.

    Amit én az átvezetékelésig megcsináltam, az a szigetelő szalagos taknyolások wago-zása. Alu vezetéknél persze nem igazán jó az sem, van hozzá paszta, azzal kell(ene) csinálni, de ha nem vagy benne biztos, inkább ne nyúlj hozzá.

    Ha már bekapcsolod, szerintem teljesen mindegy, hogy hidegvizes vagy centri, mert áramot kér, tehát ilyen alapon normál mosást is indíthatsz. Csak ne hagyd ott a gépet, ha baj van, tudd kikapcsolni. Átérzem, nekem is olvadt ki kötődoboz tető a vezeték és a terhelés miatt anno.

    [ Szerkesztve ]

    --- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Új hozzászólás Aktív témák