Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz Bibby #10045 üzenetére

    Fene tudja, idén valami különleges élősködők szabadultak ránk...

    A szüleim kutyái is ezt az Exspot-ot kapják, legutóbb amikor otthon voltam épp be lett kenve a véreb bőrébe, 5 perc múlva rárepült a légy és vígan masírozott a kutya hátán. Meg is jegyezte éccsanyám hogy ilyenkor nem szoktak rászállni...

    Én tavaly amikor megbolhásodott a Mr. vettem neki Frontline Combo-t, este bekentem a tarkójába reggelre megszűnt minden gond. Ezt 2010 nyarán kétszer játszottuk el, mindkétszer hatásos volt a szer.
    Idén csak Frontline Spot On-t kaptam, de ugyanaz a név, ugyanúgy jó bolhákra és kullancsokra. Este megkapta, reggelre elmúlt a probléma. De estefelé már megint elkezdte, egy vagy két hét elteltével pedig ugyanúgy viszketett neki mintha semmi sem történt volna. Így kb. egy hónap elmúltával megint kapott egy adagot: reggel semmi, estefelé újra nekiesett, most 5-6 nap elteltével megint az a helyzet hogy ugyan nem egész nap vakarózik, de nem egyszer sem kétszer áll neki a műveletnek egy nap. Már nem tudom mit kezdjek vele, hetente azért mégsem kaphatja a szert...

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák