Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz scream #17 üzenetére

    "Amúgy érdekesek az emberek reakciói, van itt bárki, akinek van infója, hogy pontosan milyen és mennyi adatát küldte fel a TikTok és hova? :F Vagy akkor fordítva, akinek a Meta/Google?"

    nem nincs. es nem is kell, mert koze nincs a problemahoz. a problema az, hogy a bolygo gyakorlatilag ket legnagyobb hatalma erintett a kerdesben es nagyonis helyesen latja amerikai, hogy ez oriasi problema, mert a tiktoknak (es itt a valasz, hogy miert pont erre van kihegyezve) mar akkora elerese van, amit kezelni kell. es nagyon is jol mondjak felettem is sokan, kutyat nem erdekli (engem sem), hogy amerikai ugyan azt csinalja. a gond az, hogy kina ezt csinalja, mert az egy kicsit nem szimpatikus berendezkedes ami onnan jon. nem azert kell korlatozni a ternyeresuket, mert jajj szegeny meta, azert kell korlatozni a ternyeresuket mert egy olyan berendezkedes menten elnek amit nem fog sem az usa, sem az eu, sem senki elfogadni ahol nem kommunizmus van. marpedig eleg sok helyen nem kommunizmus van. engem kulonosebben nem erdekel, ha te szivesen lennel kina csicskaja, en inkabb leszek az usa csicskaja. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák