Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz zsoe85 #13457 üzenetére

    Az a baj ezzel, h egybeépített, NYÁK-ra "hegesztett" usb vezérlője-csatlakozója van, így nem tehető át másik házba, ha az lenne a hibás. Esetleg azt nézd megm h a HD Sentinel felismeri-e, vinyó állapotára mit ír (+ lemezkezelő, eszközkezelő felismeri e), mert, ha az adta meg magát, akkor tényleg nem sok mindent lehet tenni, vinni kell adatmentő szakikhoz, ami sajna elég drága, főleg kürték...
    Ha csak szoftveres gond lenne, akkor javasolnám én is a GetDataback progit, de látom többi topicba is bemásoltad, ha fizikális (fejletapadás stb.), akkor tényleg csak szaki segíthet...

    (#13456) lolka1980: szal van egy külső 2,5" usb rack-ed, ahhoz kéne vinyó, Milyen winchestert vegyek? topikba érdeklődj.
    Általánosan elmondható , h egy 500 GB - 1 TB 5400-as notivinyó 1-2 db adattányérral sokx elmegy 1 usb2 portból, én is próbáltam már TP-link routeren és felpörgött. Más kérdés hosszú távon ez mennyire egészséges neki, az lenne a biztos, ha Y kábelt használnál és kiegészítő táp vonalát egy aktív usb hubra kötnéd, v ha közrl van a gép, akkor abba.

Új hozzászólás Aktív témák