Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz King Unique #12341 üzenetére

    Még nem rendeltem meg semmit, 3-a után esedékes csak. Addig még van időm dönteni. Valószínűleg hallgatni fogok a tanácsodra, hiszen te otthonosan mozogsz a témában, míg nekem semmilyen ilyen tapasztalatom nincs. Keresek egy Passportot, csak utálom, hogy most mindent buzipirosban, meg kékben gyártanak. Ahol meg van fekete, az tízezerrel többe kerül! De majd keresgélek. A szállítási díj sem mindegy.

    Ez most hirtelen nagyon megtetszett, bár ezüst! – ez még eléggé elegáns.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

  • tomio

    tag

    válasz King Unique #12341 üzenetére

    Továbbra is nagy köszönet, hogy foglalkozol velem!
    Hordozhatóság: 3,5"-hez mindig kell egy konnektor. Ami ugye hülyén hangzik, mert kell az a PC-nek, laposnak, tv-nek is. De akkor is. Viszont ez mégsem fegyvertény. Ha jobb egy 3,5-es akkor jobb és ezt választom. Ha a 2,5-es jobb akkor azt. Persze tudom helyettem nem lehet dönteni, de én meg a hosszú kihagyás miatt bizony bevallom: rá vagyok szorulva másra. :(
    Mac-hez: ahogy Regös Bendegúzunk mondaná: "nem olyan családból származom én"! Sajna. Bár hozzászagolnék és lehet beruházok majd egy használtba, de még egyelőre egy 7éves Toshiba noti legális Windows XP SP3-al. Viszont egy adattárolónál számít ez?! Miért van külön My Book for Mac??? Ez HPFS-el lenne formázva vagy mi a
    Ha az alap MyBook vinyó a fejpakolgató GREEN akkor szerintem(!) másfele kell nézegessek <-> "de tapasztalat szerint adattárként használva sokáig bírják" vagy hagyjam magam meggyőzni. Ez annyira idegen és furcsa nekem, hogy a hozzáállásomon kellene változtatnom; és könnyen lehet ha a gyártó így jónak gondolja akkor miért kéne egy évekkel lemaradt felhasználónak idegenkedni ettől...
    A te és Alex91 ajánlásait követve valami alakul, de a szinte semminél járok mégis.
    Toshiba (Basic, StorExxx széria) vonal ismeretlen, de szimpatikus. Hithachi-t is szeretem és hát ez is ázsia, míg WD amerikai.
    Keret mint írtam jóformán testvéremen áll, így erről nem tudok nyilatkozni mennyire nagyvonalúan hív meg egy rundra. Nem azon fog "garasoskodni", hogy fiktív példa: 26.990 vagy 31.990 de azért jó ár-érték arányt keresek mindig. Most is cél lenne, írtam is leginkább 1GB forintosított ára amit jónak ítélek meg, de ésszerű keretek között, megbízhatóságot szem előtt tartva.
    Már többször linkelted (igen veszem a fáradságot és visszaolvasok) a DeLock egyik házát. Ez járhatóbb út mint a stock megoldások? Jobb hűtés=megbízhatóság, élettartam. 3,5-re is van ház javaslat, meg HDD-javaslat. Nem döntöttem fizikai-méretileg. Sem.
    Bocsánat, hogy ennyire tanácstalan vagyok és még hosszú is :W
    Köszönöm segítőkészséged, és türelmed neked is.

    Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

Új hozzászólás Aktív témák