Új hozzászólás Aktív témák

  • ClioRS

    őstag

    válasz King Unique #24322 üzenetére

    Köszi! Biztos, hogy nem normális a 70MB/s, mert másik géppel mérve 150 körül van az olvasás/írás, az eladó meg 200-at mért és a tesztekben is annyi volt. Tegnap elb.sztam egy pár órát vele, frissítettem meg eltávolítottam drivereket, kb mindent ami USB nevű volt az Eszközkezelőben, újraindítottam jópárszor, a kábelt is igazgattam, de egyszerűen nem akart feljebb menni a sebesség a NUC-nál. Ma is játszottam vele, másik USB portokkal, kipróbáltam megint több géppel is, driverekkel meg eszközkezelővel ma nem csináltam semmit, de egyszer csak jó lett, most már az írás is 150MB. Hogy mi lett neki megfelelő a sok bizergálás közül igazából fogalmam sincs. Még mindig hiányzik 50MB/s a sebességből, mert kéne tudnia a 200-at is, de ezzel már nem vagyok hajlandó annyi időt elszórakozni.

    Viszont közben amit észrevettem: Aida64 és Crystaldiskinfo is azt írja, hogy SATA 300 a kapcsolat. Crystaldiskinfo-ban ott van, hogy SATA 600-at tud a meghajtó, de csak 300 a kapcsolat. Biztos, hogy minden eszköz amivel próbáltam USB 3.0-t tud, viszont mindegyiknél ezt írja. Ez így rendben van?

Új hozzászólás Aktív témák