Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Senais

    aktív tag

    Üdv!
    Az előbb DHL tracker ezt írta ki: "Shipment held - Available upon receipt of payment"
    Nem tudtam mit jelent konkrétan, ezért utánanéztem, és külföldi fórumokon azt írták rá, hogy fel kell hívnom a DHL-t, hogy ki szeretném fizetni a vámterheket, és csak utána kapom meg a csomagot.
    Kaptam emailt a vamkontakt-tól (de már úgy kb. két napja), hogy különböző infókat adjak meg nekik, mert a csomagomat vámkezelni kell vagy kell majd. Ilyenek voltak mint például paypal visszaigazolás a vásárlásról, fizettem-e a fuvardíjat stb... Elküldtem nekik az infókat, nem szóltak hogy rosszul adtam volna meg bármit is, szóval szerintem ezzel a részével nem volt gond.
    Valakinek volt már ilyen szövege DHL trackeren? Ez a folyamat hogy fog lezajlani, keressem fel őket, vagy várjak míg ők keresnek fel engem?

    "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

  • Senais

    aktív tag

    válasz ekrisztian #36311 üzenetére

    Köszi, akkor várok türelemmel :)

    "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

  • Senais

    aktív tag

    Üdv!
    Azt szeretném kérdezni, hogy ha már a DHL futár hozza ki házhoz a csomagot, akkor majd ugye felfog hívni ha ideért, vagy a közelben jár? Csak mert gáz lenne ha nem hallanám, hogy ideért és ezért nem tudom átvenni...

    "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

  • Senais

    aktív tag

    válasz kcsa #36443 üzenetére

    hívtak :P

    "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

  • Senais

    aktív tag

    Na sikeresen megérkezett a csomagom, épségben DHL-től, boldog vagyok :)
    Sokan segítettek és válaszolgattak kérdéseimre nekik köszönöm még egyszer, és mivel tudom hogy nagy segítséget tud nyújtani a többieknek én is bemásolom:

    Péntek, Június 06, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    19 Kézbesítve - átvevő: : xxxxxxx yyyyyyyyyyy 11:15

    18 Kézbesítés folyamatban BUDAPEST - HUNGARY 10:40
    1 Csomagok

    17 A küldemény megérkezett a DHL kiszolgáltatási részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 10:30
    1 Csomagok

    16 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:55
    1 Csomagok

    15 feladó állomáson feldolgozva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:06
    1 Csomagok

    Csütörtök, Június 05, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    14 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 11:03

    13 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 07:52
    1 Csomagok

    12 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:49
    1 Csomagok

    11 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:36
    1 Csomagok

    10 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:22
    1 Csomagok

    9 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:20
    1 Csomagok

    8 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 04:57
    1 Csomagok

    Szerda, Június 04, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    7 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 22:55
    1 Csomagok

    6 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 17:49
    1 Csomagok

    5 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:36
    1 Csomagok

    4 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:33
    1 Csomagok

    Kedd, Június 03, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    3 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 21:30
    1 Csomagok

    2 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 20:28
    1 Csomagok

    1 Küldemény felvéve HONG KONG - HONG KONG 15:20
    1 Csomagok

    "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

Új hozzászólás Aktív témák