Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz kulerr #56588 üzenetére

    egészen addig nem volt rossz véleményem róluk amíg nem kellett garanciáztatnom náluk... amit most várok tőlük csomagot (garanciában cserélt telefon) elvileg 03.26.-án adták fel, legalábbis ez az első bejegyzés (The item is ready for shipment, de a sorting centerbe csak 04.02.-án érkezett be). és elvileg 05.05.-e óta az országban van, sajnos a vámosoknál..

    szóval 5 hét, az szerintem átlagos (gondolom ezt már vámolni is fogják, én viszont nem szeretném mivel garanciában küldtem vissza, szal ezt még le kell meccselnem velük valószínűleg, és ez biztos belekerül még 1-2 hétbe majd)..

    nekem is csak azért tűnik baromi hosszúnak mert visszapostázás előtt ültek vagy másfél hónapot a telefonomon mire feladták. elvileg nem a javításán, mert elvileg új készüléket kapok. elvileg.. én már nem hiszek nekik (amennyit kamuztak már nekem fél év alatt cseten meg emailben, szerintem nem is csoda).

    de majd kiderül, kíváncsiságból feljegyeztem a hibás készülék imei számát és kifejezetten kértem, hogy ne javítsák, hanem adjanak egy másikat, még 10$-t rá is fizettem nekik pluszba ezért (igaz az nem annyira fájt, mivel előtte meg ők utaltak 7.70$-t nekem a postaköltségre amiért vissza kellett küldenem a cuccot, szal ilyen szempontból félig jófejek voltak.. csak félig mert ez kb csak a fél postaköltség volt, meg még adtak mellé kupont..)

    előtte volt már jópár rendelésem tőlük, 20k HUF körüli is, akkor nem volt gondom, igaz nem is kellett gariztatni semmit. volt vagy 3 éve egy 0.01$ értékű rendelésem amit a mai napig nem kaptam meg, mondjuk ezért nem reklamáltam náluk, meg az egyik távirányítóm garanciaidő lejárta után pár hónappal tönkrement.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák