Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hevizms

    addikt

    válasz beg #65875 üzenetére

    Full refund.
    Na de kinél?
    Merthogy a 45 napból régesrég kifutott.
    Nekem ahogy ezt már leírtam az Ebay nem nekem adott igazat hasonló esetben hanem az eladónak mert elfogadta a hasonló trackinget.
    Nekem nem belga postás hanem maláj postás hasonló karakterű,az összefoglaló szerint kamu tracking volt.

    Amúgy én végülis pont ahogy lezárult az ebay vita,másnap meg mejött a csomag,durván 2.5 hónap alatt.
    Szóval még akár meg is kaphatja.

  • herdsman12

    őstag

    válasz beg #65875 üzenetére

    Kettővel visszább (#65873) már elköszöntem, de köszi, hogy foglalkozol velem.

    Rendesen készültem a kérdésem előtt, elolvastam a „Összefoglalót”, rákerestem az „unknow”, „ismeretlen”, „BLVS” és még pár lehetséges kifejezésre.
    Olvastam az enyémhez hasonló esetről, de ott várakozást javasoltak, ami az én esetemben már bőven nem érvényes.
    Nem fogok a BLVS trackingról vitázni, de mostani tapasztalatom, valamint CineDOG1 és más fórumtársak szerint is létező, a Belga posta használja, még akkor is, ha szerinted nem TN és a mi postánk nem kezeli. RVR400 ft szerint egyenesen jól működik.
    Ezért is kezdtem úgy, hogy TN értők segítségét kérem.
    Összesen 4 egyszerű kérdést tettem fel, na jó, ha utána számolsz, akkor 5, de ebből egy lényegtelen.

    Te komolyan gondolod, hogy ez volt a mindent kielégítő válasz:
    "Hidd el, hogy a csomagod nincs! Soha nem fogod megkapni!”
    Erre kellett volna írnom, hogy köszi, itt se vagyok?

    Mivel pont annyira nem figyeltél a kérdésre, mint pár hozzászóló, ezért megismétlem, hátha jön egy értelmes válasz:
    „Nem értem, ha nincs célállomás, de a szállítónál van, akkor honnan az infó, hogy Mo-n tünt el?”

    És most teszem a pontot a történet végére, nincs több hsz-om ezzel kapcsolatban.
    Azért egy frappáns választ még szívesen elolvasok, bármi jöhet, nem zavar.

Új hozzászólás Aktív témák