Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hevizms

    addikt

    válasz Zeki #24494 üzenetére

    Neked van igazságod ezekben.

    Viszont egy dolgot figyelmen kivűl hagysz.

    Nem az ünnepek alatti rendeléssel van probléma!!!

    Azért 1 héttel vagy még előbb rendel valaki,akkor ne mond már hogy azt nem lehet legalább feladni?

    Erről írnak itt(többek közt én is) az emberek.Nem pedig aról hogy a mai nap rendeltem és miért nem küldik.

    Tisztában vagyunk azzal hogy nem dolgoznak az ünnepek alatt.
    Na de itt előtte 7-10 napokkal történtek rendelések és nem indultak el.

    Ez a gond.

    Na meg akkor nem kell ajánlgatni az oldalukon a gyorspostát felárért ha úgysem adják át.

  • janaman01

    addikt

    válasz Zeki #24494 üzenetére

    Kicsit mintha felb....tad volna az agyad, legalábbis a hangvételből ez jön le:D viszont igazat adok párszor már én is belinkeltem mikortól lesz leállás náluk, a normális eladók alin is kiirják , hogy mettől meddig vannak "zárva"....

    Az hogy már akár 5 nappal megrendelte előtte valaki, sem jelenti azt hogy az ünnepek előtt elküldik.....eddig sem igy működött a rendszer....ezután sem igy fog, meg most sem....ez van..

    Nem utolsó sorban...nálunk se karácsonykor kezdődik az ünnep...előtte hetekkel már lazábban veszi mindenki a melót, de ha nem is hetekkel, napokkal biztos...

    [ Szerkesztve ]

    /tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

  • kmate07

    csendes tag

    válasz Zeki #24494 üzenetére

    Kérdeztem valamit és lehet hogy a vége kicsit erős lett, de nem a nyálam verem és nem kell itt megmondóembert játszani...
    Az rendben van, hogy az ünnepek alatt nem dolgoznak, de nem az ünnepek alatt rendeltem.
    17.-én rendeltem, elvileg 20-án feladta, de legkésőbb 2014.01.22 01:49 "Küldemény felvéve " megjelent a rendszerben.
    (Szóval innentől nem arról van szó, hogy a webshopban nincs készleten és hiteget, hanem, hogy a postázás idejét nem bírja teljesíteni.)
    Én meg kifizettem a DE Postot, hogy 8-12 munkanap alatt itt legyen.De úgy látszik nem sikerült elindítani még a csomagot és lehet már nem is sikerül az ünnepek előtt.
    Na most az, hogy bizonyos webshopok kiírják, hogy bezárnak ( melyik mennyit változó, akár jan 25- feb 8 között) az egy dolog. Január 30-ig munkanap van.
    Ha meg ezt a szállítási időt ígérik akkor tartsák be, ha már ezért fizettem.
    Csak idegesítő, hogy megrendelem időben, hogy még kiérjen az országból ünnepek előtt, de lehet, hogy hiába...

Új hozzászólás Aktív témák