Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiki18

    őstag

    válasz Kiki18 #89232 üzenetére

    Sziasztok!

    Leírom, hogy mindenki tanuljon az esetből.
    Múlthét pénteken kaptam egy telefonhívást a keresztúri postáról, hogy november 26 óta jött egy csomagom külföldről, mikor tessékelek átvenni. Finoman közöltem az ügyfélszolgálatossal, hogy 27 és 28-án is igyekeztem átvenni a csomagot náluk, de mindkétszer sikertelenül, és arra hivatkoztak hogy kérjem vissza az eladótól a pénzemet...és hogy a követési szám alapján ők nem látják a rendszerükben....
    Nagyon szépen megkértem a hölgyet,hogy úgy tegyék el, hogy utána meg is találják

    Másnap(szombat, dec 15) délelőtt bebattyogtam ,és a nevemet bemondva vártam, hogy megkapjam a csomagot(funfact, ugyanaz a kislány volt, aki 27-28-án elküldött a hűvösebb éghajlatokra a csomagátvételi igényem miatt :D ).
    Kereste 10 percet, majd kijött ,hogy ő bizony nagyon sajnálja ,de nem talál csomagot....na ekkor borult a bili, kivertem a hisztit hogy tegnap berángattak a postára telefonon ,név szerint hívva, és ma mégsem képesek megtalálni a csomagot.

    A fél posta kereste a cuccot, mire 5 perc alatt 5 ember keresésével meglett.

    Gratulálok, köszönöm, boldog karácsonyt.

Új hozzászólás Aktív témák