Új hozzászólás Aktív témák

  • C0d3r

    addikt

    Sziasztok!

    Banggood-ról rendeltem TN-nel egy terméket még jan. 11-én, amit 12-én postára adtak. A TN pikantériája, hogy TW-re végződik, tehát tajvani (annak ellenére, hogy papíron Guangzhou-ból adták fel - logikus, elvégre ott van a cég is), és sajnos olyannyira ragaszkodik Tajvanhoz, hogy ott dekkol elvileg már lassan egy hónapja. Külön érdekesség, hogy "normálisabb" nyomkövető oldalak mint pl. 17track még mindig nem észleli, csak a Flytexpress és egy Yuntrack nevezetű csoda (ez utóbbit egy korábbi érdeklődésem után kaptam tőlük).

    Yuntrack is ugyanezt írja, csak szűkszavúbban.
    Legutóbbi levélváltás most szerdán volt, azt írták hogyha 8 nap múlva nem kapom meg (konkrétan kérdezzek rá a postán - már csak az a kérdés, hogy melyiken!? :)) ), visszakapom a pénzt vagy újat küldenek. Na már most igényt tartok a termékre továbbra is, de ha azt mondjátok hogy ezzel a külön TN-es rendeléssel befizettem a csomagomat egy egzotikus világ körüli útra és hónapok kérdése, de ide fog vetődni akkor várok még, fölöslegesen nem küldetném újra mert nincs szükségem kettőre ha időközben befutna az első, eladással nem akarnék vesződni.
    Mennyire normális ez az átfutási idő? Lehet, hogy a TN ellenére is elnyelte egy fekete lyuk?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák