Új hozzászólás Aktív témák

  • strcpy

    tag

    Amilyen korrekt oldal volt régen a Banggood, akkora egy rakás sz.r lett.
    Ami az oldalukon ki van írva a raktárkészletről, az köszönőviszonyban sincs a valósággal. Az elmúlt két hónapban kétszer sikerült megszívatniuk.
    Novemberben telefont szerettem volna rendelni, meg is találtam náluk a megfelelőt. Akciós is volt, Banggood pontjaim is voltak, a számláló szerint még ~130(!) darab volt raktáron a 200-ból, és a promóció már napok óta tartott. (Tehát azt sem mondhatjuk, hogy elkapkodták volna előlem fél perc alatt.)
    Megrendeltem, PayPal-lal fizettem. Pár nap elteltével felnéztem az oldalra a rendelés státusza "Order Processing" volt. Oké, ez néha megesik, gondoltam. Vártam még két napot, de semmi sem változott. Szóltam a supportnak, ott 20 perc hárítás után közölte velem "Lucy", hogy jelenleg nincs náluk raktáron, majd egy hét múlva jön. (Az oldalon ekkor még mindig kint volt a telefon In Stock felirattal, de már normál áron.)
    Letelt az egy hét, másnap kaptam is az e-mailt, hogy sajnálják, de már nem forgalmazzák többet ezt a készüléket. (A világ összes kínai webshopja tele van vele, csak 15-20 dollárral magasabb áron.) De megvehetem ugyanezen az áron a B20 nélküli változatot, ami a rendelésem feladásakor még ~20 dollárral olcsóbb volt. Kérdés nélkül kértem egy PP refund-ot, ami kicsivel több, mint egy hét alatt meg is jött.
    tl;dr: Mire kiderült, hogy átb.sztak eltelt két hét; a refunddal együtt 3 hétig állt "náluk" a pénzem.

    Most úgy tűnik egy VR szemüveggel fogom lefutni ugyanezt a kört. Rendelés után 8 nappal "közölték", hogy nincs készleten -Back Order- és majd a 21.(!) napon szállítanak.

Új hozzászólás Aktív témák