Új hozzászólás Aktív témák

  • Mitírjakide?

    csendes újonc

    Sziasztok!
    Az a helyzet, hogy én tegnap rendeltem a banggood.com nevű oldalról 17.000Ft (59$) értékben egy drónt. Nos, ott ugye csak egy lehetőség van kiválasztani azt, hogy honnan szállítsák a csomagot, ezért kényeltelen voltam a CN Direct-et választani. Ez eddig teljesen ok, viszont ma kaptam egy emailt, hogy feldolgozták, meg ilyenek, és azzal együtt kaptam még egy csomagkövetési számot (TN számot?) is. A csomagkövetési szám így néz ki: RS486XXXX18NL (direkt takartam ki egy-két számot). Tehát ebből a számból arra lehet következtetni, hogy Hollandiából fogják szállítani a csomagot, mivel NL van a szám végén. Megnéztem, hogy mit ír a 17track.com oldal, mivel ott elvileg le lehet követni a csomagot, hogy hol jár, de ott a Származás helyére is azt írja, hogy Hollandia. Ja és még azon is meglepődtem, hogy nincs feltüntetve a célállomás, valamint alatta is csak ennyit ír: "Az áru nem található ebben a pillanatban. Ha szükséges, ellenőriztesse a csomag küldőjével és térjen vissza később." Banggood azt írja, hogy from CN Direct... Most akkor Kínából vagy Hollandiából szállítják? Ha Hollandiából érkezik akkor tutira nem kell fizetnem ÁFÁ-t rá, igaz?
    Bocsi, hogyha kicsit pontatlanul fogalmaztam, de elég kezdő vagyok még ezekben a külföldről rendelős dolgokba, illetve nem is nagyon értek hozzá.
    Köszi előre is! :)

Új hozzászólás Aktív témák