Új hozzászólás Aktív témák

  • Seirei

    tag

    Üdvözletem!

    Kínából rendeltem egy vászon táskát $30-ért, rendeléskor leárazott saver shippinggel (3-5 nap kihozatal) + insurance-l.

    Ma hozta ki dhl, korábban már írtak hogy kell nyomtatott papír aláírva, meg vámteher költségét majd kaparjam elő, viszont amikor átvettem eléggé arcon csapott a számla amit az orrom alá nyomtak.

    Kb. 7000 forintot kellett kifizetnem, vámteher - 3200 illetve EGYÉB díjként (másik papíron amit adott a futár halasztott vámkezelés biztosításának díjaként van feltüntetve ez a bizonyos összeg) 3800-ért.

    Na most ugye fel voltam készülve ilyen 3000-es összegre vámkezelés alatt, de ez a vámkezelés biztosításának díja mégis mi akar lenni? A futár életformájához elvártan 1 értelmes szót nem tudott említeni erről a díjról, visszadobni a cumót meg nem akartam.

    Azóta természetesen írtam az oldalon ahonnan rendeltem supportnak külön ilyen kategóriában (was charged extra fee), de gondoltam belföldi társaktól is megkérdezném. Mi kerülhette el a figyelmem mikor a vámterhet kalkuláltam, és mégis miért kellett eredeti rendelésem értékének több mint 50%-t még külön fizetnem egy szaros "ruha darabért"?

Új hozzászólás Aktív témák