Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz SamsungFAN #37520 üzenetére

    Tegnap pont hasonló történt velem, csak én nem tudom "bizonyítani"...

    Konkrétan vártam 3 külföldi csomagot is... elég méretes darabok, egyszóval a postaládába nem fér be!
    Egésznap itthon / várom / várjuk a postást, erre délután mit találok a postaládába!? Hát jóhogy egy értesítőt, rajta, hogy van 3db külföldi csomagom... (csengő működik, ablakok - ajtók nyitva (kertes ház) így látszik, hogy itthon vagyunk, de semmi!)

    Egyszóval mostanában sunyulnak a csomagokkal a kézbesítők és már nem is cipelik, csak az értesítőt basszák be, aztán te hülye kutyagolhatsz a postára...

    Még aznap (tegnap) be is mentem, átvettem és szóvá is tettem, hogy miért volt ez!? Hebegtek-habogtak, hogy új kézbesítő van, biztos rossz a csengő - szokásos vakduma, stb. De lejött hogy vaj van a fülük mögött! Házhoz szállítást kértem, nem PostPont-ra szállítás, így menjenek a búsba, nekem ez plusz költség - plusz idő, hogy mehetek érte a postára!

    De kicseszek velük - mostmár kamera figyeli a kaput! Lebuktatom a sunyit!
    mu-ha-ha-ha-ha-ha-ha! xDDD
    *ördögi kacaj*

    Amúgy pont volt erről egy poszt a homáron nem régibe...
    http://homar.blog.hu/2014/05/08/biztonsagi_kameras_felvetel_van_rola_hogy_nem_volt_a_postas

    Amúgy én megértem... mármint itt 4féle postás szokott lenni...
    - 1 biciklis (ez a 2kg alatti, bár mostanában már csak a 500g alattiakat)
    - 1 motoros (ez ilyen fizetős, pl. vámos cuccokat hoz)
    - 1 autós sima posta-s (ez a csomagos 2kg feletti)
    - 1 autós MPL futáros (ez a MPL futáros csomagokat)

    És értem én, hogy a biciklis nem tud sok - nagy csomagot hozni vinni, de akkor az isten áldja meg ezeket, adják oda kocsis embernek... nem egyszerű!? Pffffffff

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák