Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejes1975

    újonc

    Sziasztok.
    Szilvia vagyok és szeretnék elmondani valamit a postával kapcsolatban.
    A Vaterán rendeltem egy nagyon szép dzsekit Tóthné Bognár Brigittától. Külföldi küldeményként jelölte. Előre kellett utalni a pénzt!
    A pénzt a férjem át is utalta még októberben. Állítólag Brigitta meg is rendelte a dzsekit a kívánt színben és méretben a részemre! A weboldalán azt mondta, hogy 15-30 munkanapon belül érkezik a dzseki külföldről. Az oldalán még azt is írja, hogy ad egy ragszámot, amivel nyomon lehet követni, mikor hol van a küldemény!
    A ragszámért közel 1 hónapot kellett könyörögni. Végül kaptam egyet, melynek végződése CN. Megnéztem a Magyar Posta Zrt. honlapján és ott az van írva, hogy "küldemény információ. Célországba elküldve 2013. 10. 30."
    De azóta még csak az országba sem érkezett meg, nemhogy hozzám! Hogyan lehetséges ez, hogy egy ajánlott küldemény nem érkezik meg, több mint 1 hónapja lett feladva! Írtam a Magyar Posta Zrt-nek és onnan mondták, hogy Kínában lett feladva még október 30-án! Akkor most hol van?? Írtam Tóthné Bognár Brigittának, de nem válaszolt!
    Tud valaki nekem itt jó tanáccsal szolgálni, hogy mit tegyek??
    Előre is köszönöm!
    Üdv. Szilvia

Új hozzászólás Aktív témák