Új hozzászólás Aktív témák

  • petrosz84

    csendes tag

    Sziasztok! Új vagyok a távolról való netes rendelésben, de ahogy olvasom a hozzászólásokat, kezdek megrémülni. Mikor kezdjek el idegeskedni?
    szeptember 25.-én rendeltem egy tabletet a DX.com-on, nehézkes volt a folyamat, mert október elején kaptam először választ, hogy nincs a tablet, akkor kicseréltem egy másikra, amit megkérdeztem van e készleten, azt mondták van, majd két napra rá megint kaptam egy emailt, hogy nincs, beszéltem velük, azt mondták 2-5 nap mire lesz, végül október 10.-én kaptam egy emailt, hogy szállításra került a tablet, akkor jelent meg a ragszám. CN végű-akkor a Kína Post fogja szállítani? az eleje RB-nem tudom az mit takar, de azóta néztem azon az univerzális keresőn de nem találja a csomagomat :(
    közben szeptember 26-án rendeltem egy mobiltelefont annak 27-én már meg is jött az email hogy postázták, annak is CN volt a vége, tegnap néztem és most már egy másik ragszám van az RQ-val kezdődik és SG a vége. Az RQ mit jelent itt valaki írta, de végülis nem fejtette ki, hogy azzal mi a baj. Az SG meg akkor megtudtam, hogy Singapor...meg is találta a csomagot náluk okt.12-vel regisztrálva de azóta semmi hír. Izguljak, vagy reménykedjek hogy megérkeznek egyszer? Jah és most néztem a mobil leírását, de elvileg a csomagleírás szerint kettő aksi van hozzá, bár én nem kértem kettőt.... :(

Új hozzászólás Aktív témák