Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Qorthral #425 üzenetére

    - Red Bull a legjobb autó szvsz.
    Nagyon bátran játszanak a taktikával....Vettel elsőnek cserél száradó pályán slick-re, vagy az idei élcsapatok közül bevállalják a közepes keveréken rajtolást, azaz szembe mennek a közvetlen riválisokkal.
    Szokatlanul szabadon taktikáznak...de a tempójuk alapján is a Red Bull-t gondolom minden pályán a legesélyesebbnek.
    - A Ferrari csinált egy tökéletes versenyt, és valóban elég jól bánnak a gumikkal..bármi kijöhet versenytempóban nekik.
    - Mercedes...sztem nincs miről beszélni érdemben, elég komoly vergődés árán hozzák a Hamilton dobogókat, főleg az etapok végei kínszenvedés, a Red Bull taktikai szabadosságához sehol nincsenek.
    A Lotus majdnem olyan jó mint a Red Bull és a Ferrari, ami ütközést magasabb sebességvesztés nélkül kibírt Kimi Lotus-sza, az ész megáll volt. ...de ez a futam akkor sem volt meggyőző, náluk vagy nem ideális körülmények kellenek, vagy meleg, mert nagyon jó a gumikezelésük.
    -McLaren...na ez érdekes. a franc se tudja....sztem nagyot gyengültek a versenyzőcserével minden téren, de vagy minőségi vergődés amit csinálnak :D
    ...vagy jól felépített pontmentő-korrigáló program, amíg meg nem ismerik a megváltozott felfüggesztést és a vele járó előnyöket és hátrányokat.

Új hozzászólás Aktív témák