Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz #366 üzenetére

    absz. ellenvélemény. :)
    Oké, hogy már-már belsősnek gondoljuk magunkat, és elég sok a ki nem mondott, de odagondolt dolog.
    De azt mondani hogy hogy hazudik, az elég erős....még erre az alapokra támaszkodva is.
    Miért hazudik?!
    Azért mert mi azt gondoljuk hogy Hamilton-nak nagyobb a reklámértéke, és ezért meg kellett őriznie a 3. helyet?!
    Most ezt megint végiggondolva, tényleg ezt ezért a 3. helyért??...vagy csak Szujó megrázta a kolompot?

    Sztem baromira mindegy a Mercedes-nek hogy Rosberg a 3. vagy Hamilton, mert egyéni teljesítményként nem igazán lehet zászlón lobogtatni, csapatként meg mindegy.
    Senkit nem kell meggyőznie a Mercedes-nek hogy Hamilton jó szerződtetés volt, látszik hogy az. ..ha erre mennének akkor Hamilton már öltönyben járna a boxutcában.

    Sztem Sokkal valószínűbb amit Brawn mond, volt háromnegyed verseny, hogy eldöntsék, ki lesz elől, Rosberg próbálkozott párszor, Webber-t nem tudták volna meghajtani üzemanyag takarékosság miatt, szal= be kell hozni az autót a 3-4. helyen. Ez tök jó.
    Amennyiben Rosberg megelőzi Hamilton-t és megkergeti Webber-t több mint 8(!) másodpercet lefaragva 10 kör alatt, az még enyhén szólva is óriási optimizmus, nem beszélve a technikai rizikóról, a gumiról, és amit Ross Brawn mond, az üzemanyag használatról.
    Nekem egész egyszerűen hihetőbbnek tűnik Ross Brawn magyarázata, és tényszerűbbnek is, mint most arról beszélni hogy Hamilton verje meg egy pozícióval Rosberg-t mert az jelent bármit is.

Új hozzászólás Aktív témák