Aktív témák

  • Chrys_

    addikt

    Hi

    Nem találtam erről témát, de ha mégis létezne, akkor pls close...

    Van egy Logitech MOMO Racing FFB kormányom, és egy Saitek X52 vezérlőm pedállal.
    Az a gondom, hogy az asztalra a kormányt még csak-csak fel tudom rögzíteni, de a joy mindig elcsúszik, a tapadókorongok semmit sem érnek. A pedál sem elég nehéz, hogy egy helyben maradjon (parkettán).
    Kormányokhoz láttam már házilag gyártott konzolokat, és profi munkákat is. De joy állványt még egyet sem. Sajátot építeni nincs lehetőségem (meg kedvem :) ), inkább vennék egyet. A legjobb persze az lenne, ha a tartó kombinált lenne (rögzíthető és szerelhető lenne a kormány-pedál és HOTAS-pedál páros).
    Ehhez várok ötleteket! Vagy terveket, hogyan, milyen anyagból és mennyiből lehetne legyártatni.

    És még valami: ha pl. a kormány az asztalra van rögzítve a monitor előtt, akkor a billentyűzet már túl távolra esik, nem kényelmes kezelni. Egyszer láttam egy ALU-profilt képen, amivel a kormány mellé lehet helyezni, már nem is az asztal felett volt, hanem jóval közelebb a gamer-hez, valamint be is volt forgatva a kényelmesebb kezelés miatt :) De már nem találom az infót róla.

    Saitek X52 + Rudder Pedal
    Logitech MOMO Racing FFB
    Logitech G15

    Üdv:
    Chrys

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák