Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz keIdor #254 üzenetére

    Én követtem, olvastam, (rendszeresen olvasok itt is, máshol is), megmondom őszintén szurkoltam is a "Neo" ellen, hogy azért ne vigyék túlzásba az upgrade -t, de mivel novemberben két cím is lesz, amit day one akarok játszani, és feltételeztem, hogy (mint itt sokan) hogy idén nem jön az új gép. Erre novemberben kiadják. 100K -t adtam a gépért, (+50K a játék, plus, egyéb), 140K környékért meg már adják is a Pro -t. Hát menjenek a büdös k...a ... oda. :((( Persze nyilván erre is van megoldás, adjam el a gépet, talán 70K -ért elmegy (30K-t bukok és még nincs egy hónapos a gép), csak nekem jelen helyzetben nincs 70K plusszom egy új gépre, jövő nyárig nem is lesz, addigra meg már talán 70K-t sem ér a gépem. Azért fizettem ki 100K -t a nyüves gépért, hogy az elkövetkezendő 2-3 évben ne legyen gondom a váltásra. Erre a vételt követő alig 1 hónapban bejelentik a szirszar Pro gépüket, ami a "jaj nincs meg az ezernyolcvanpé hatvanefpées" siránkozás eredménye. És akkor jön a válasz hogy a "az alapgép is gondozva lesz, egyenlőség lesz, senki nem lesz hátrányban". De, már most hátrányban vagyok a Pro vásárlókkal szemben, mert alig kevesebb pénzért ők rövid időn belül jobb gépet kapnak, mint én kaptam most. És úgy gondolom, joggal vagyok felháborodva, meg puffogok. Legalább adna ez a tetű Sony valamiféle csereprogram kedvezményt azoknak, akik mondjuk az elmúlt pár hónapban vették a gépüket, és tudják is igazolni, és akkor kárpótolnának azért mert kvázi átvertek.

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák