Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferkoboy

    aktív tag

    válasz cekkk #2821 üzenetére

    Nem kérted, jogos.
    Tel Elek válasza szerintem ide is vág.
    Sajnos szemklinikán több SoloCare használónál találkoztak már szaruhártyafekéllyel.
    Persze lehet finomabban is fogalmazhattam volna, de hidd el, hogy nem a saját anyagi érdekem vezérel ebben. Elszomorít, hogy hiába válaszolok itt 1000-szer, senki nem hajlandó visszaolvasni, vagy megfogadni a segítő szándékot, amit mellesleg nem laikusként írok. (Tisztelet a Kivételeknek!)

    Azt követően meg mint te is, beírod, hogy mi lett. Gondolom azért, hogy megerősítsünk abban, hogy nem döntöttél rosszul. De sajnos itt most pont erről volt szó.
    Akkor már az OF. Express is sokkal jobb választás lett volna.

    De meg kellene már tanulnom le*arni, hogy ki-hogy-s-mint veszélyezteti önmagát. Ez az én hibám.
    Csak a rendszert tudom okolni, hogy
    1. bárki azt vesz neten, amit csak akar
    2. szakmában is kaptak olyanok bizonyítványt/oklevelet, akiknek nem kellett volna.
    3. nincs rendesen kontrollálva, hogy tényleg szakember az ,aki javasol/kiszolgál/vizsgál, és nem egy betanított egyén.
    ...stb...

    Gyógyszert is így kellene árusítani, hogy bárki-bármit-bárhol megvásárolhat, csak mert neki hasonlóra a szomszédja azt javasolta... Ez esetben talán működne a természetes szelekció.
    Bár nem hiszem, hogy az lenne a jó, hogy minden tudatlannak meg kellene okvetlen tapasztalnia a saját rossz döntéseinek a következményeit - feltéve ha megéli/túléli.

    Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

Új hozzászólás Aktív témák