Új hozzászólás Aktív témák

  • ferkoboy

    aktív tag

    válasz HarajukuRiot #3098 üzenetére

    Ápolószer Oasys-hoz: nem rossz a SoloC. sem, de én inkább az OptiFree PureMoist-ot javasolnám.
    (AOSept teljesen jó, csak tudni kell használni. De szerintem kár felbontani egy AOSeptet azért, hogy csak 1-2 alkalommal használd a hónapban. Gyakori csereperiódusú lencsénél "felesleges" a használata, ha más normál (jó minőségű) ápolószerrel is jól megvagy. (persze van akinek a szeme csak az AOSeptet bírja...)

    Oasys - 3-4 hét max. - ha... nem véletlen minősítette a gyártó 2 hetes lencsének!
    A spórolásnak meglehet a böjtje!

    Egészségpénztár: szerintem szinte bámilyen műkönny elszámolható rá - de ez inkább az adott Egészségpénztártól függ, hogy ott mi az elszámolható.
    Webboltos rendelés - megértem, de nem tartom követendőnek. Szerintem itt a megoldás az lenne, hogy az optikákban is legyen hasonló áron lencse. (persze ehhez az sem ártana, ha én kis mezei optikaként nem kapnám a lencsegyártó magyar disztribútorától drágábban a lencsét, mint azt a fogyasztó meg tudja vásárolni webáruházban...) - vannak itt azért bajok...

    - remélem nem maradt le semmire sem a válasz -

    Üdv: Ferkó

    Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

Új hozzászólás Aktív témák