Új hozzászólás Aktív témák

  • Zebu

    addikt

    Bizony kell hozzá adapter. Pálvölgyinél velem is közölték, pedig a neten mindenhol az olvasható, hogy nem szükséges.

    Pár ezer pénz, nem vészes. Jah a lencséknél nem mindegy milyet veszel az tuti. Meg kell nézni. Van ezer féle. ha nehéz és átlátszó ezerrel, akkor valszleg jobb fajta:DD Pálvölgyiben egész jó bemutatót tartott a srác...

    Tényleg van 1-2 dolog ami idegesítő, de meg lehet szokni és jól lehet kezelni. Autofocust felejtsd el, nem ér túl sokat. A vaku érdekes 1 kicsit, még nem tudom mikor melyik módját használjam.

    A panoráma kép készítést nagyon hiányolom. Úgy értem egy kis illesztési help lehetne benne... Zoom jó gyors, sajna ha kevés a fény a kijelző elég lassan frissit. Ilyenkor inkább EVF. EVF-nek kicsit gyengusz a felbontása, de azért jól használható.
    Nekem nagyon tetszik, hogy a vaku manuális teljesen. Bár megesik, hogy elfelejtem felnyitni:)
    Sajna a sorozat módban nem lehet vakuzni, bár egy ilyen gépnél ez normális aszondják. Elemek jól bírják, videót tömöríthetné jobban:(
    Makro mód nagyon jó, készítettem 1 király szem makrot tegnap. Majd felrakom valahová. Figyi a makro trükközést csináld úgy, hogy szuper makroban fókszálgatsz 1 kicsit, majd sima makro módban ráközelítessz és befogod. Jó llehet használni a makrot, csak trükközni kell vele... az a gáz, hogy ha nagyon távol van, akkor a manual focust nem sikerült még jól használnom...
    Kérdés: Vaku erejét és a módjait lehet még valahogy manuálisan állítani? Ha a gombot nyomogatom, auto, slow, vörös szem és terítés. Ennyi.

    Jah tiszta vicc. Neten egy rakás téves info van fent. Canon S1 és Z3 között hezitáltam. Ezt választottam az adapter miatt, AF segédfény, 12x zoom és a 4mp miatt. Ebből 2 nincs benne...

    Na röviden ennyi, várom a tapasztalatokat:)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák