Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akelaus

    senior tag

    válasz xtend #24349 üzenetére

    Érdekes nálam magyar ip-vel nem megy. :D Azt írja ki, hogy külföldi ip-cím, és ezzel vége is a dalnak. Digi-s vagyok, megnéztem, NAT-olva sincs a netem, szóval nem értem mi a baja. :F Egy Xiaomi mi box S-re tettem fel, a Kodi alá. Felraktam az androidos app-ot is a telefonomra, ugyanúgy wifi-n van mint a box, azon minden baj nélkül működik.

    Mindenesetre köszönöm az addont Dini, lehet én vagyok a béna, öröm látni, hogy vannak ilyen emberek akik megcsinálnak másoknak valamit önzetlenül! :R :R

    [ Szerkesztve ]

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz xtend #24349 üzenetére

    Szerintem is így van, ahogy mondod:

    az EU területén is elérhetővé tettük azon Előfizetők számára

    Mondjuk lehet, hogy a gyakorlatba n nem így van. Simán lehet, hogy nektek lesz igazatok, s megy az EU-ból is. Egy biztos, Amerikából nem megy. :B Ahogy írja is az idézett rész. Mindenképp VPN-ezni kellett. Illetve IPv6-os címmel sem engedett.

    (#24350) Akelaus

    Igazság szerint a külföldi IP csak egy tipp a részemről, mindig azt írja az addon, ha nem megfelelő választ kap. Ugyanis dokumentációm az oldalhoz nem volt, nem tudom milyen válaszai vannak még. Mondd, milyen kóddal válaszolt a szerver? Azt elvileg a popup írja.

    Böngészőből esetleg megy?

    Illetve hanyas Kodi-t használsz? Azt hiszem volt valami SSL anomália a HLS streamekkel még a 15-ös Kodi alatt.

    De ha szerzek egy normális VPS-t végre, csinálok majd egy kollektort, ami szépen összegyűjti pontosan a nekem szükséges infókat, így egyből láthatom, hogy mi a probléma.

    (#24346) PACSA75

    Ha tippelnem kéne, a F1 tipikusan az az adás, amit évekkel ezelőtt nem is adtak stream formájában az Antenna Hungáriánál, egyedül a MyTV-n lehetett nézni, ha regeltél. Mivel mostmár van DRM mondjuk akár ez is lehetséges lesz majd.

    [ Szerkesztve ]

    Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

Új hozzászólás Aktív témák