Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v1zof

    lelkes újonc

    válasz Kripke #21944 üzenetére

    Van egy olcsóbb (Real-Debrid) és van egy drágább (Premiumize). Előbbi olyan havi hatszáz, utóbbi 1600 (ennél most hétfőig van black Friday akció, ha van kedved kipróbálni akkor van két hónap 10 euróért, és egy 24 hónapos ami havonta olcsóbban jön ki, de helyedben semmiképp nem vágnék vakon bele, pláne mivel egyszerre kell kipengetni. Én ezt használom, a Premiumizet.

    Mindkettőnek az a lényege hogy az openload, vidlock és további egyébként fizetős hostereket egyben tartalmazza. Tehát max sebességgel kapod a videót. Ezt így lehet használni a már meglévő movieshark meg exosharkokon, de így önmagában csak ezért nem biztos hogy megéri. Viszont képes torrentet kezelni, anonim módon (ha pl Londonban vagy ahol büntetik a torrentet már eleve ezért megéri), sőt ha már valaki előtted letöltötte, neked nem is kell a felhőbe mert már ott fent van más által. Magyar torrentnél ez nem jellemző. Szóval ez a Seren keres torrenteket meg hostereket is tök gyorsan. Ha angolul filmezel nyugodtan vágj bele. Én így szoktam pikk pakk megy minden másodpercek alatt akár 4K-ban is. De több linket NEM talál a cucc! Rokonommal közösen használjuk a Premiumizet mert ő magyarul néz. Ezt feljebb leírtam hogy megy, keress vissza pár komment.
    Ezt a real debrid is meg tudja de csak darabonként (évadokat nem tud kezelni), olcsóbb alternatíva is. Hasonlítsd össze a honlapjukon a két szolgáltatást. Premiumize akció lesz karácsonykor is, szóval akár mindkettőt kipróbálhatod egyszerre egy hónapig.

Új hozzászólás Aktív témák