Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LouiS22

    veterán

    válasz junkpod #14359 üzenetére

    Fordítsuk meg a kérdést.

    Ha és amennyiben egy addon készítője azért fejezi be a tevékenységét, mert fél a hatósági retorziótól (nem emlékszem, hogy a magyar addonok bármelyikénél ki lett ez mondva, az összeesküvés-elméletekben meg ebben az esetben nem hiszek), és te vagy az addon készítője... Nos, te vállalod, hogy adott esetben hajnali négykor elvisznek otthonról, vállalod, hogy valamikor bíróság elé kerülsz és vállalod, hogy ad abszurdum börtönbe mész valamiért, amit megírtál? (szándékosan túloztam!)

    Tessék elfogadni, hogy ezen addonok vagy így, vagy úgy, de a legalitás határát, több esetben meg konkrétan illegálisan szolgáltattak tartalmat. Értem én, hogy a jót és az ingyenes valamit könnyű megszokni, de az mindig benne van a pakliban, hogy ez a jó egyszer véget ér.

    @blakely: a probléma ott van, hogy a "kék" semmilyen formában nem járult hozzá ahhoz, hogy nem az általa előírt módon férj hozzá a tartalmához. Ez elég világosan kiderül az említett szolgáltatás ÁSZF-jéből is. Ahogy abban is egészen biztos vagyok, hogy volt olyan "agyhalott", aki az említett "kék" ügyfélszolgálatán sírt amiatt, hogy éppen nem megy Kodi alatt a szolgáltatás.

    [ Szerkesztve ]

    Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Új hozzászólás Aktív témák