Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S1M0N

    senior tag

    Na, most néztem rá a játékra 3-4 hónap után, hát, van 1-2 érdekes dolog.

    1. Nincs mellettem társ, de elküldeni eltudom őket ilyen-olyan küldetésekre.
    2. Mivel azt hittem, hogy "elvesztek" a frissítéssel a társak, így eladtam a cuccaikat. :( :DDD
    3. 42-es szintről 38-ra lettem "lepontozva". Ez miért van? És meddig fogja ezt kiírni? Akkor legyen csak feltüntetve a 38, aztán kész.

  • S1M0N

    senior tag

    válasz br.rak #4395 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat, az első kettőre időközben rájöttem... :B

    De akkor adhatom is el megint őket, mert visszavettem... :DDD

    Erről a level szinkronizációról nem olvastam, lehet, hogy átsiklottam felette, pedig swtor.hu-t szoktam nézegetni, mert ott magyarul vannak leírva a dolgok.

  • S1M0N

    senior tag

    válasz Nico Bellic #4450 üzenetére

    Én is nézegetem ezt, csak az a kérdés, hogy meglévő játékkal/accal is működik-e?

  • S1M0N

    senior tag

    Sziasztok!

    Jó pár éve játszok már a játékkal (ez az első, és eddigi utolsó MMO, amit kipróbáltam, ha a World of Tanks nem számít, mert azt is sok helyen MMO-nak hívják), igaz, voltak hosszú kihagyások (fél évesek is), mert a sok ide-oda mászkálásba egyszerűen beleuntam (járművel is), vagy éppen más játék vonzott jobban.

    Most a The Old Republic könyvek olvasása hozta meg a kedvemet a játékhoz, ajánlom őket mindenkinek, bár a Revan kivételével szerintem eléggé lassan indulnak be, utána viszont alig tudtam letenni őket.

    Soha nem vonzottak az MMO-k, de mivel a Star Wars világa igencsak a szívem csücske, így ebben elmélyedtem. Hozzáteszem, az angol tudásom sokszor igen kevés hozzá, bár a cselekményeket azért nagyrészt értem, a képességekkel kapcsolatos dolgokat néha már kevésbé.

    Ilyen háttérrel az elején azt sem tudtam, hogy mit hogyan csináljak, szerencsére volt egy ismerős, aki segített pl. a ruha kiválasztásában. Az akkori változatban még a csapattársakra is figyelni kellett páncélzat ügyileg, ami számomra már túl komplikált volt (mindenki cuccára én figyeljek), és feleslegesnek éreztem. Ez utóbbit később ki is vették, amit nem bánok. :B

    Persze azóta azért elég jól elboldogulok, de néha azért bele tudok keveredni a dolgokba...

    Azóta is még csak az első karakteremmel játszok, de őt sem sikerült még kimaxolni szintügyileg (persze közben nőtt ez a kiegészítőkkel is), és persze a kampányának sem értem a végére.

    Egy Smuggler Scoundrel karakterem van, azon belül is Scrapper jártasságú. Így jó vagyok Heal és Damage szerepkörökre is, bár legtöbbször előbbi szoktam lenni, amikor PvE-re megyek más játékosokkal.

    Tegnap mondjuk volt egy számomra igen furcsa PvE "köröm". Healer voltam, a másik 3 csapattársam meg ész nélkül rohant előre, aztán amikor komolyabb ellenállásba ütköztünk (két önműködő löveg, meg kitudja hány katona), és persze ők mindenkire lőttek, hamar padlót fogtunk, hiába healeltem.

    Az egyik lövegre többször is használni próbáltam a Slice Droid képességemet, de ahogy írtam, ezek lőttek mindenkire bármiféle taktika nélkül, így sokra nem mentem vele.

    Szóval mindenki feldobta a talpát, erre engem kezdek el hibáztatni, hogy rosszul healelek, mert nem a slow-release medpac-kel kellene dolgoznom... Akkor meg mivel? :F Aztán szépen ki is raktak a csapatból... :(((

    Érdekes, mert soha senki mástól nem hallottam még ilyet, hiszen pont erre van a s-rm... Scrapper jártasságnál meg eleve csak ez van, amivel komolyabban lehet támogatni a csapattársakat.

    És persze normális csapatban ilyen nem szokott előfordulni, ahol gondolkoznak is, nem csak mennek előre, én meg loholok a nyomukban. Később szerencsére egy jó kis csapattal kerültem össze, ott érdekes módon simán ment minden...

    Persze én is szoktam bénázni, és önhibámból meghalni (van, amikor healelés helyett harcolok, na, ott be is ismerem a hibámat), vagy nem a csapat érdekeit nézve cselekedni, de ezekre csak néha van példa, és hamar helyreteszem magamat ilyenkor.

    Na, ennyi lett volna az élménybeszámolóm.

  • S1M0N

    senior tag

    válasz Plata #4549 üzenetére

    De azt nem én választom (igaz, mind a kettőt bejelölve szoktam hagyni), és 1-2 esetet kivéve soha nem volt probléma.
    Persze volt, hogy 1-1 bossnak 3-4x is neki kellett futnunk, mert nem jöttünk rá a dolog nyitjára... Bár oda meg egy jó tank kellett, mint kiderült.

    Ha jó a csapat, és hajlandóak gondolkozni, akkor nem is kell nagyon healelni, most is mentem egy küldetést, ahol inkább dps voltam, igaz, ott hárman is healernek voltunk jelölve. De máskor volt, hogy én voltam az egyedüli healer, mégsem volt gond.

    Szóval inkább a csapattársak hozzáállása a fontosabb. Amennyit meg tudok healelni, az elég szokott lenni, plusz általában a kolto állomásokat (nem tudom hirtelen, hogy mi a neve) is én szoktam kezelni.

    De lehet, hogy majd lehet ránézek a Sawbones-ra, bár ahogy írtam, az esetek többségében simán elég vagyok.

  • S1M0N

    senior tag

    válasz Plata #4551 üzenetére

    Igen, a Sawbones-t eleve healernek írja, csak nem tudom, hogy az a "single" résznél mennyire jó, ha az vagyok, gondolok itt a sebzésre.
    Bár feltételezem, hogy azért harcolni nem felejt el a karakter. ;)

    Lehet, hogy ránézek majd a Sawbones-ra.

  • S1M0N

    senior tag

    válasz atainprison #4553 üzenetére

    Csak ahogy írtam, nem az én hibámból volt szar a csapat, hanem mert a másik három csak ment előre mindenféle taktika nélkül, aztán az első nehezebb ellenséges csapatnál fenn is akadtunk, hála annak, hogy lőttek mindenkire...

    Rühellem amúgy az olyanokat, akik csak futnak előre lesz, ami lesz alapon. A nagyobb probléma meg az, ha a csapatban egynél több ilyen van...

    Szóval ha lett volna egy kis eszük, akkor simán megcsináltuk volna. Eleve túlerő ellen meg még szép, hogy elhullottunk... Ha azt a löveget hagyták volna, amit meghackeltem, akkor simán leverjük a többit, de nem, ők lőtték azt is.

    Na mindegy, értelmes játékosokkal érdekes módon simán elvoltunk így is, de megvettem, amit írtál, majd ránézek.

  • S1M0N

    senior tag

    válasz Plata #4707 üzenetére

    Mármint a CD Galaxissal is volt kódos problémád?
    Csak azért kérdezem, mert én már vagy 8 éve tőlük veszek dobozos játékokat, de soha nem volt ilyen problémám.
    Most, az Assassin's Creed: Syndicate esetében volt olyan, hogy az ajándék DLC nem volt rajta a számlán. Írtam nekik emailt, kértek fényképet a számla mind a két oldaláról, aztán küldték is a kódot. De velem mindig segítőkészek voltak.

    Az 576-ról nyilatkozni nem tudok, nekem soha nem voltak szimpatikusak.

Új hozzászólás Aktív témák