Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kk831228

    addikt

    válasz orbano #941 üzenetére

    Egyre jobban izgat ez az Opti... 😅 Kár, hogy csak előzőt venném a profil miatt, snowboardshopba van egy, de nem szívesen vásárolnék náluk... :B A másik problémahogy az utóbbi sws gyártásokkal voltak problémák.

    Közben csúsztam kicsit az Apex-el, érdekes, sokkal rosszabbra számítottam, hogy kb. nem fog kanyarodni :D Ehhez képest teljesen vállalható, persze érezhető hogy nagyobb hely kell neki, de nem akkora a különbség mint vártam. Amúgy most már ténnyleg azt mondanám, hogy a 10 m körüli radius a legjobb carvingra, ahogy a legtöbb dedikált carving lap is 9-10m körül van.

    Már csak a carving angle hiányzik. Eddig 18-0 volt, most átraktam +21/+9 - be és egyáltalán nem volt furcsa a 0 után. Emlékszem egyszer kacsából beraktam + 3 - ra a hátsó lábat, nagyon sz.. r volt. :D Tavaly kb 0-ba voltam végig, ahhoz képest a +9 nem volt annyiea fura.

    Szóval most már jöhet a 42/24 vagy ilyesmi... :D

    "Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Új hozzászólás Aktív témák