Új hozzászólás Aktív témák

  • Madn!ght

    addikt

    Sziasztok!

    Volt szerencsém a múlt hétvégén megismerkedni a snowboardozással és nagyon megtetszett.
    Szeretnék egy saját lapot vásárolni, amiben kérnék némi szakmai segítséget. :)

    Hosszú távra tervezek, ezért a rászánt összegből a lehető legjobb ár/érték/minőség kombinációt szeretném kihozni.

    Olyan 100-120k lenne így első körben a keret a lap-kötés-bakira. Nem kifejezetten szükséges, hogy új legyen a cucc, megelégszem a megkímélt használttal is.

    Visszaolvasgattam a hozzászólásokban, így már van valamilyen alapvető irány, illteve a snowboardshop.hu oldalon is informálódtam.

    Olvastam, hogy a Slash Straight lapról jó vélemény van, illetve a Ride Rodeo kötés is ajánlott. Sajnos most nem igazán találtam a használt piacon ilyet, a bolti ár pedig már túlnyúlik a rászánt kereten.

    Esetleg találtam Slash Aurora lapot kötéssel, arról ha van infótok, vagy meg tudtok erősíteni, hogy jó választás-e számomra, akkor azt megköszönöm.

    175 magas/75kg vagyok, egyelőre ugrálást nem terveztem, csak egy reladtíve könnyű, "jól kezelhető" (könnyen forgatható) lapot szeretnék.

    Amit béreltem, valami régi cucc lehetett, a folyamatos felvonózástól meg a kitekert testtartástól megfájdult a térdem. :)

    Köszi a segítséget előre is!

    üdv: mad

Új hozzászólás Aktív témák