Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz The DJ #394 üzenetére

    Na még szerencse, hogy a topic cime ''kinos szituk'', mert ha ez nemaz, akkor semmi. Napokat készülök, hogy minden részletében, stilusosan előadjam a sztorit, erre 1 visszajelzés érkezik. Hálás vagyok DJ, köszi :)
    Csak azt tudnám, hogy holvannak a ''rajongók'', akik erről-arról biztattak az elmúlt időszakban? Vagy ennyire nivón aluli volt a story? Ezt is elfogadom, kritika mindenek felett!

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

  • Dictator^

    veterán

    válasz The DJ #449 üzenetére

    elég sok hülyeséget be tudnék irni, de erre a turhásra nekem is eszembejut kapsából két story, olyan 15 éves vagy 16 lehettem, és bicajoztunk... egyszer csak elkezdett nagyon folyni az orrom, venném elő a zsepimet persze nem volt, mert már elfogyott, szoltam a haveromnak hogy adjon eggyet. Ő mondta, hogy nincs nála de ha befogom egyik ujjammal az orrom egyik felét és fujom a másikat ugy kijön, hogy meg se fogom érezni. Hát ugy tettem, bicajozás közben orr egyik vége lefog másik fuj, és a turha az arcomra verödött :) rendesen a nagy zöld ;) röhögtem saját magamon is :D

    aznap még elmentünk egy ismerősőmhöz (a turha tippes haver jött velem), szóval áltunk a srácék előtt, nagyon komoly gyerek volt, viselkedésileg, és a szülei is azok voltak. Szóval akkor még furáltam ezeket a kaputelefonokat, meg nem is használtam előtte, szóval állunk előttük nyomom a gombot 1x, semmi, haver mondja hogy nyomkodjad mert ugy fog csak szolni, nyomkodom mint állat, egyszer csak beleszól a srác faterja , hogy: ''A jó édes anyádat nyomkodjad már'' Haver olyat röhögött rajta hogy egy rendes nagy zöld adagot odadobott a kapura :D

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Új hozzászólás Aktív témák