Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dictator^

    veterán

    válasz The DJ #449 üzenetére

    elég sok hülyeséget be tudnék irni, de erre a turhásra nekem is eszembejut kapsából két story, olyan 15 éves vagy 16 lehettem, és bicajoztunk... egyszer csak elkezdett nagyon folyni az orrom, venném elő a zsepimet persze nem volt, mert már elfogyott, szoltam a haveromnak hogy adjon eggyet. Ő mondta, hogy nincs nála de ha befogom egyik ujjammal az orrom egyik felét és fujom a másikat ugy kijön, hogy meg se fogom érezni. Hát ugy tettem, bicajozás közben orr egyik vége lefog másik fuj, és a turha az arcomra verödött :) rendesen a nagy zöld ;) röhögtem saját magamon is :D

    aznap még elmentünk egy ismerősőmhöz (a turha tippes haver jött velem), szóval áltunk a srácék előtt, nagyon komoly gyerek volt, viselkedésileg, és a szülei is azok voltak. Szóval akkor még furáltam ezeket a kaputelefonokat, meg nem is használtam előtte, szóval állunk előttük nyomom a gombot 1x, semmi, haver mondja hogy nyomkodjad mert ugy fog csak szolni, nyomkodom mint állat, egyszer csak beleszól a srác faterja , hogy: ''A jó édes anyádat nyomkodjad már'' Haver olyat röhögött rajta hogy egy rendes nagy zöld adagot odadobott a kapura :D

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

  • Dictator^

    veterán

    válasz szepi79 #484 üzenetére

    nem rossz ;) ;) :C

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

  • Dictator^

    veterán

    nos, mesélek már valamit, ezt sok helyen elmeséltem röhögtünk rajta párszor...szóval olyan 16-17 éves lehettem, amikor az unokatesommal, az édesanyával és annak egy barátnőjével lementünk Győnk-re, egy kis dunántúli falu?! ... a lényeg amiért mentünk, hogy unokatesom édesanyja hitt ilyen tüzenjárás meg ilyesmi dolgokban, nos le is érkeztünk Gyönk mellé (vagy Gyönk-re), egy kollégiumban szálltunk meg, ha jól emléxem nyár volt mivel a koliba nem voltak diákok..2 napra szálltunk meg itt, olyan 13-14 körül érkeztünk meg, kajáltunk stb, és kimentünk a falu szélére, tök föld terep volt ameddig el lehetett látni, le is ment az első nap tüzenejárással meg ilyesmivel...jött a kövi nap blabla, a lényeg az utolsó nap lesz, amikor is kiköltöztünk a kolibol, minden be a kocsiba és még kinéztünk a helyszinre megint, hát el is voltunk ott este 6ig terveztünk hogy maradunk, szétváltunk hát, én az unokatesommal, az édesanyja meg a barátnőjével nézelődtek itt ott, hát rámjött a sz@rás, de vmi iszonyatosan kellett, elment amennyire messzire csak elehett a helyszintől , de valahogy nem sikerült, hát visszamentem a helyszinre láttam hogy pottyantos wc- van, csakhogy kb 6-7en állnak előtte, hát akkor már tök ideg voltam, nem tudtam mihez kezdjek, egyszer csak szól az édesanyuka hogy indulunk, elindultunk arra fele amerről jöttünk.. a koli előtt szoltam, hogy nekem nagyon sürgösen el kéne intézni a dolgomat, mondta az édesanyuka hogy megállunk a koli előtt beszaladok, aztán jövök, megyek befele a koliba látom 15ember várakozik az ajtó előtt, mondom hűha, odalépek az ajtóhoz , és zárva volt, kérdezték tölem hogy mikor lesz nyitva én persze nem tudtam, aztán a másik oldalon megpillantottam 4 ajtót, 1: zárva, 2:zárva , 3:zárva, 4: hopp nyilik, bepillantottam ez egy takaritó szoba lehet mármint takaritófelszerelések voltak itt bent, felmosóvödör, rongyok, blabla, na a lényeg picit bentebb volt egy WC :D, hát megindultam felé, kicsit troger állapotba volt de ekkor nekem ez böven megfelelt, elintéztem a dolgomat, aztán persze nincs WC paper, 10mp-nyi gondolkozás után fogtam a mosórongyot, aztán belekentem, és futottam a kocsiba. Aztán a kocsiba ezen röhögtünk, hogy mekkora egy nagy f@sz vok :)
    Kb ennyi lenne a sztori, nem tudom kinek lehetett rosszabb, nekem visszatartni vagy a hölgyeknek akik ezzel a felmosoronggyal takaritgatnak ;)

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

  • Dictator^

    veterán

    hasonló kis story az előhőzhöz képest, a lényeg hogy Budapest Parádéra mentünk ki, (mindig megfogadtam, hogy nem megyek ki legközelebb mert egy rakás szar) de végül kimentünk, ez kb 2 éve lehetett, pest mellől mentünk be, el is érkeztünk a kamionok épp akkor vonultak fel a Hősőkre , rám meg rámjött a sz@rás, haverom mondta, hogy a sulija erre fele van, tudja a belépőkodot, bemegyünk és ott elintéztem, na hát be is jutottunk, de a wc ajtaja le volt láncozva, nem tudtam bemenni, haver mondta keressek lefele vmi sarkot és intézzem el ott, hát mondom te hülye vagy :D, aztán kijöttünk és iszonyatosan szar érzés töltött már el, mert rossz az emésztésem is szóval van amikor 3naponta járok, szóval ezek durva adagok ;) haverom mondta hogy menjek be a Burger king-be aztán ott osonjak le, lementem, leültem a wc-re, aztán hallom, hogy jönnek be a népek, kb 3-4 srác jöhetett be, én akkor hangtompitosra vettem a dolgot, eltelt kb 1perc a srácok bent röhögcséltek, nekem meg megszólalt a telóm, fasza, felvettem haverom hivott kintről , hogy mi lesz már mikor megyek, aztán mondtam , hogy még nem végeztem mindjá meek, letettem. Kurva nagy röhögés kintről..mondom fasza, aztán vártam 2 percet hogy elcsendesüljön a terep, és kiosontam.

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Új hozzászólás Aktív témák