Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norby_42

    aktív tag

    válasz Land #31443 üzenetére

    Mondom már, mondom...

    A legkritikusabb pont a számlap színe volt, azt nem tudtam megítélni képekről, annyi árnyalat látszik. Sötétebb, mint gondoltam, mondjuk olyan homokszín, de nem rossz, és megoldja a másik problémát: az arany számok. Nem szeretem azt a színt, de így elfér, nem feltűnő. A mutatók tetszenek, feketének látszódik, fényben jön elő a kék szín.
    Nagyon kicsi a 38 mm, Willard-hoz vagyok szokva, de nincs nagy csukóm, nem gond ez sem. A kidolgozás szép, polírozott mindenhol, az üveg hátlap menő.
    Ami negatívum talán: A hozzáadott bőr szíj nagyon gagyi, de már úton van egy rendes (a nato sem tetszik) Az üveg tükröződik, nincs rajta bevonat, néha mozdítani kell rajta, hogy jól leolvasható legyen. Egy picit hangosabb a szerkezet, mint mondjuk az NH35, de nem zavaró.
    A chrono-t még szokom, igazából az jött ki, hogy a napi használatban nekem jobban kézre esik a búvárórás megoldás. A percszámláló elég kicsi, de a gyakran használt 2-3-4 perc pont látható a 2-es számhoz viszonyítva. (Nem tudom, hogy lehet használni egy 60 perces segédmutatót, azt már nem látnám ekkora méretben)
    Összességében nagyon jó kis óra, hozza azt a "régi óra" érzést.

    (Szerk.: a kereshetőség miatt: Seagull 1963)

    [ Szerkesztve ]

    Eat pasta, run fasta

Új hozzászólás Aktív témák