Aktív témák

  • Kiki18

    őstag

    Nem merek vele beszélni...nem merem felhívni...88x ugyanerről beszélni...fárasztó...neki is és nekem is egyaránt.
    Megfogadtam,hogy nem fogom őt ezzel zargatni többé...főleg,hogy a napokban ez cseszte fel az agyam...kikapcsoltam a telefont,letiltottam msn-ről,csak hogy ne érjen el...apámat vagy 3x hívta,mire apa vett rá,hogy igenis vegyem fel a telefont,mert nagyon sír és nem tud vele mit kezdeni...
    Ilyenkor vagyok kicsit boldog..lehet,hogy szemétségnek vagy rossznak hangzik...de én tudok örülni annak,hogy látom rajta a megbánást.Mert egyik napról a másikra képes mindent elfelejteni...Ő így oldja meg a problémáit...de ez az én esetemben nagyon rossz húzás...csak ő erre sokadszorra se jött még rá..
    Igen,többször is megríkattam őt ezzel a témával,mégse látom rajta,ogy szánalmasnak tartja magát..ki tudja..lehet,hogy azért,mert én vígasztalom őt utána?De én arról nem tehetek..végtére is azért vagyok vele,hogy kölcsönösen jól érezzük egymást...mert igenis fáj egy idő után,ha látom,hogy szenved.És mégis élvezem...

    Lehetetlen ezt megfogalmazni.Aféla alkalmi megleckéztetésnek tudnám leírni...másnak nehéz lenne...bárhogy is...én próbálok kitartani mellette...de egyre nehezebb,egyre több a súly,ami a kapcsolat ellen szól,mint ami mellette...

    Sokat kéne együtt lennünk,hülyéskedni,kimászni burkainkból és élni vagy egy hétig,szabadon...
    De ez modern világ,szülők is vannak,pénzkorlát,és még millió más...lehetetlen.

    Utálva szeretek és szeretve utálok...jelen pillanatban.
    Ahogy egy dalban írják :Szeretlek gyűlölni,gyűlöllek szeretni(itt a kettő ugyanazt jelenti!)
    Szánalmas az élet...új barátnő,új élet..ez lenne a megoldás,de ez mégtöbb szenvedés,és annál is több rizikó...nem éri meg...
    Úgy érzem,a diákkori boldogságom,életem 'csúcspontja' lőve van,emiatt a lány miatt.
    De szeretem...

Aktív témák