Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mdav88

    senior tag

    válasz Zoli bácsi #83175 üzenetére

    Én is voltam ma, fénykép nem született. Reggel elkiabáltam magam, hogy mostanában elkerültek a kárászok, erre ma elleptek. Egy közepes meg egy kis potykát sikerült kicsikarni a vízből, pedig ott voltak....

    Felkerültek a drabális csalik, arra meg épeszű kapás nem jött, úgyhogy az előttem bőven mozgó vízre rámentem egy 5m spiccbottal, na ebből volt tüzijáték, egy kb 40-45 centis pisztráng, kiló körüli kárász, meg dévérek, sőt egy pici sneci is felakadt :)

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz Zoli bácsi #83175 üzenetére

    Az első idei (Szerk Februárban pár órára lejöttem, utólag eszembe jutott. Szóval második...)Rábai pecán mondhatnám hogy fogtam halakat, de jobban fedné a valóságot ha azt mondanám ebihalakat fogtam. :D
    Hosszúelőke kis horoggal, csontival ment be, a másik készség method volt, kicsi fűszeres hideg vízi wafterssel. Methodra mozdítás sem volt, a csontira apró keszegek, 3cm-es géb. A végén csemegekukorica-csonti kombóra váltottam, a gondolat jó volt, szelektált. ;] Onnantól semmit nem fogtam.
    Jelenleg a Rábán a "soldrásban" megállt a 30gr-os kosár. Semmiféle folyóvízi cucc nem kell, a tavi felszerelés, akár egy picker bot elég.
    Jó idő volt, a sárkány olvasgatott, csend volt, nyugalom. Ez kellett, A telepített tavon biztos lett volna szákolni való, de valamiért nem izgatott. Virágillat, csönd, madárcsicsergés....
    Holnap lehet megnézzük a Hansági főcsatornát, állítólag megindultak a kárászok. Benne is hagytam az autóba a felszerelést.
    Rába parti erdősáv: Az illatot nem tudom csatolni, a látványt sem igazán.... :) Ilyen az erdő:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák