Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz saen #75456 üzenetére

    Olyan eset lehet amikor a lebegő csali jobban működik. Előbb észreveszi, vagy iszapos az alja , vagy zöldséges vagy ki tudja miért. De járom kb olyan 35 éve a vizeket, én még olyat nem láttam valaki leült mellém és azért fogott sokkal több halat mert hajszálelőkézett pellettel egy feederen vagy hagyományos pontyozón egy gyors pecán. Próbáld egyszer ki egy ilyen szituban pici horgon fehér hungarocellel közel a kosárhoz amikor ez a pici lebegő csali működik. Nekem pl ezzel a csalizással volt olyan sokszor hagyományos fenekezőn kapanyél cuccon , hogy 2 bottal nem tudtam horgászni annyi kapás volt. Csak hungarocellel, ha még csontit is teszel mellé az nem tudom milyen hal ami egy kosár mellett pár centire lebegő csonticsokrot nem vesz fel .

    + vsz ami sokkal többet számít ennél a hajszálelőkézésnél az előke hossza. Na az nagyon nem mindegy. Azzal egy olyan pályán ahol egy szák halat lehet fogni is meg lehet úszni minimális fogással ha az nem az etetéshez, módszerhez van jól megválasztva. Folyón főleg, de állóvízen is .

    Persze ez az én tapasztalatom mindig láthat az ember újat, nem mondom mindent láttam . :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák