Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smokiii1

    aktív tag

    válasz Horvi #68864 üzenetére

    Igen, igazatok van, az angolok azért máshogy csinálják, illetve más típusú vizeken.
    Kérdésedre válaszolva: Úgy csináltam, hogy az úszóból csak a legkisebb lamellát vettem ki, a zsinórra pedig max 2-2 és fél gramm súly került. Így utólag ahogy olvasgattam a témában lehet az volt a baj hogy túl rövid volt az előke. Olyan 15 centis volt legutóbb, előtte meg az összes horgászatom során kb 25 cm-s előkéket kötöttem.
    Steady74
    Köszi a videókat, nagy részüket már láttam, de amiket kérdeztem azok nagy része nem derült ki ezekből. Meg mindig ráunok a kaja keverős részekre, mert a videók nagy része ezzel megy el. Persze értem én, hogy az is fontos, de egy idő után kicsit sok.
    De egyébként ahogy írtok a súlyozásról, nagyjából ezt gondoltam én is, szóval nem jártam rossz úton, csak ezzel még nem mertem annyira kísérletezni. Ahogy fentebb írtam úgy súlyoztam mindig.
    Holnap megyek Látóképre, megpróbálkozom úszózni, de ha nagyon nem megy (mert ott kb állandóan szeles idő van és mivel nagy vízterület eléggé hullámzik) akkor átállok methodra. Majd írok tapasztalatokat.
    Köszönöm a válaszokat!
    Tényleg ahogy sokan írják, ez az egyik, ha nem a legnehezebb horgász módszer, de szeretek úszózni és meg akarom tanulni jól csinálni. Minden alkalommal tanulok valamit és úgy ülök le hogy valamit gyakorolnom kell. De hát ha csak leülnék és sorban fognám a kisebb nagyobb halakat csak úgy akkor meg érdektelen lenne. :)

Új hozzászólás Aktív témák