Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz Steady74 #65567 üzenetére

    Igen néha már az őrület határán vagyok de majd hétvégén! Csak legyen jó idő. :)
    Felkötöttem a konuszos dobóelőkémet amiből azért vágtam le egy 2m ert hogy biztosan elérje a 20-21 es vastagságot a 19,5 ről de vagy 4 fajta csomo is kötés után ahogy rövidre vágtam és meghúztam szakadt. A délafrikai, az uni to uni, és a allbritght se nagyon bírta a gyűrődést így végül a 4. et a sebész csomót vetettem be. Elsőre szakadt de a második már jó lett, remélem birni fogja bár hárosnak olyan törései vannak meg alja hogy lehet mindegy lesz a kötés :D Aggályaim vannak a csomoval kapcsolatban, lehet hogy a tartalék dobra biztonsági szempontból fektekerek 24 es gamakatsu G line zsinort és telibe tolom majd vele ha ez a megoldás nem válik be, mondjuk kiváncsi leszek majd a csomo hogy mászkál a spiccgyűrűn ha a hal ráfeszít. Gurut én is néztem bántam is kicsit hogy nem azt vettem mert nagyon praktikus hogy gyakorlatilag 2 kosárral minden súlytartomány lefedhető a külön vehető cserélhető súlyok miatt, nagyon praktikus. Még sűrű szövésü kosarat kell majd keresnem de azt ahol eddig jártam sehol se láttam, sajnos a walterlandba sem volt.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák