Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz Steady74 #60920 üzenetére


    2-es, kb. ide horgásztam, illetve kicsit balrább, csak elbactam a karikázást. :DDD

    koko52
    Reggel döntöttem el, az egész bruttó ideje kb. 4.5 óra, nettó 3 óra peca. (Van 4 órás jegyük, tök jó!)

    WarninShotZ
    Ez az, 390-ben.
    Alapvetően távoli keszegezésre vettem, bár a mai meg egy közeli pontyozás volt... :DD De ma csak ki akartam próbálni terhelés alatt. :) Kicsit lomha, nem az a ma megszokott peckes, viszonlyag merev alsó illetve középső résszel rendelkező bot. Cserébe dobáskor szerintem sokkal jobban is dolgozik, mint amazok, illetve fárasztásnál is picit másképp viselkedik. Konkrétan ma egyetlen potyka kért zsinórt akasztés után, pedig ki voltam kllipszelve, és - bár semmi "értelme" nem volt, csak rajtamaradt a legutóbbi keszegezés után, de - telibe fonottal nyomtam, még a mono nyúlása sem volt meg (csak a kosár volt gumis), és még így is kidolgozta az első kirohanásokat. Nem sokat horgásztam még vele, picit másabb, de nekem nagyon bejön. :)
    A tó? Alakra nem, minden "másra" kocka, de amúgy a barátibb fajtából. :) Korlátozott létszám, minden hely mellett saját halbölcső, büfé, mosdó stb., szóvak tök korrekt. Nem nagyon járok ilyen vizekre, de néha kell egy kis "agyradír", kell a változatosság. (Idén pl. még csak másodjára methodoztam.)

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák