Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz A Zéé #53559 üzenetére

    Alapanyagoknál szerintem is így lehet. De egy készterméknél ami lejön a Daiwa gyárban arra ráírják a Walter nevet az bonyolultabb ügy vsz.

    Ha nem akkor a Daiwa D carp 9990 ,-Ft -ért általam nemrég látott botot a nevemre venném. Mert azt még én is elég jó darabszámban el tudnám adni. :) Annyira vszínű nem nagy darabszámban mint a Daiwa saját néven és ezért vsz nem nagyon tetszene nekik az ajánlatom. :)

    Úgy tudom elképzelni ha valaki összeszedi az alkatrészeket ilyen gyűrű, olyan orsótartó , amolyan blank stb és keres hozzá egy gyárat ahol abból botot raknak össze ez így megoldható bárkinek. Persze nyereségesen ez nehezen. De az, hogy a Daiwa mint cég egy kész botot letegyen elém horcsog névvel szép kihívás lenne .

    Daiwának a Walter féle üzletben vsz az a buli ezen a kis magyar piacon ő egy olyan név amivel több cucc elmegy mintha a sok Daiwa között lenne még egy. Ez kiemeli azt a konkrét botot, vagy orsót ezen a piacon , hogy walter névvel tudják nyomatni. Mondjuk egy walter supernova feeder vagy egy daiwa feeder a sok daiwa között . Vszínűnek tartom így több elment Magyarországon. Döme nevis ugyanez. Döme amennyi feedert eladott ezen a kis piacon saját név alatt. Egy mezei nevis bot a sok közül tizedennyi se ment volna el vsz. :)

    Persze ez csak az én elképezelésem nem látok rá a szerződésekre miben állapodtak meg egymással. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák