Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz A Zéé #47253 üzenetére

    Nagyon köszönöm!
    Respect :R

    Az az igazság nem bírtam magammal....ma összesen 3x álltam ki a teraszra a havazásban..
    Másodszor....ugyanz történt mint első alkalommal...én kicsi kölyök koromban kezdtem horgászni...(most lassan 41 vagyok),de ennyi gubancot nem láttam teljes "pályafutásom" alatt mint, amit ma összehoztam! :DDD
    Viszont a fonott egy csoda volt nekem,(életem első fonott cérnája :B ) hogy minden gubancot csont nélkül sikerült megoldanom, pedig akadt közte elég méretes fészek is... :B
    dobáltam 5-6métereket, és minden dobás után "fészekbontás"... :B :))

    Aztán vissza olvastam a topicban,megnéztem a multkori jótanácsod, és ......jött a megvilágosodás.... :B :DDD
    Hibát hibára halmoztam,,,,
    Első körben 5gr-os csalival dobálóztam.....hat na...inkább nem is fűzök hozzá semmit... :B
    Második körben, a régi beidegződéssel próbáltam dobálózni...(hátam mögé enged, majd megküld fej felett)

    aztán leszedtem a műhalat, felakasztottam egy 14gr-os csepp ólmot, kitekertem maxra a "dobó fékeket", "ostoroztam" (elölről hátra, majd nem megtörve a mozdulatot legyint) egyet,megállitva a botot, kb 10-11óránál, ezzel átdobva a kertet, kidobtam az utcai bokrokra az ólmot :Y :C
    Mosoly tarkóig szaladt,,,majd gyakoroltam tovább.....damil fészekbe ezek után, már csak egyszer-egyszer futottam...
    szóval azt hiszem (kocka nyelven fogalmazva) LEVEL1 teljesítve :D

    Valóban tanulni kell ezt a mókát, de jó lesz ez...örülök neki nagyon....
    Szerintem első körben ez a kis kínai szett teljesen megfelel a céljaimnak....
    Érzem én ,hogy nem ez a non plus ultra....de azért nem is annyira f0s.... ;)
    tanulni jó...aztán meglátjuk a továbbiakat.....
    Nagyon-NAGYON köszönöm a segitsget, neked, és mindenkinek... :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák