Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-S

    senior tag

    válasz Carpio #4414 üzenetére

    Igazság szerint nem csak márkanevekre lettem volna kíváncsi hanem pontos típusra, tapasztalatokra.

    Az általam végzett "tesztek" eredményei:

    A méréseket ~50 cm-es damil darabokon végeztem, mindkét végére hurkot kötöttem, az egyik végére válfát akasztottam, arra egy zacskót majd ebbe tettem a különböző súlyokat. A másik végére egy szekrénykulcs került, így próbáltam szépen lassan felemelni a súlyokat.

    A Smart Red Devil-nél azért nem szerepel sikeres próba mert mikor azt csináltam egyből egy 3kg-os súlyzót próbáltam felemelni de nem bírta és mérges lettem... :)

    A SpiderWire Super Mono 0,24-eshez kell egy kis magyarázat, ennél sztem jóval többet kellene bírnia.
    Tudni kell, hogy ez közel 1 éves damil, a tesztet természetesen a tekercsen található nem használt részén végeztem nemrégiben.
    Az első próbánál már a 2 kg-ot sem bírta! Gondoltam itt nincs valami rendben, megtapiztam a damilt, mintha piciny "sérülések" lettek volna rajta. Vettem egy újabb 50cm-es darabot de az sem bírta a 2 kilót. Letekertem néhány métert, ott már jónak éreztem a damilt, de így sem bírta a 3,45-öt(3,2-t már igen). Ezután ismét letekertem pár métert és végeztem néhány újabb próbát, de így sem sikerült a 3,45-öt megemelni.
    A tekercs szinte egész idő alatt a garázsban volt, így nem értem mi baj érhette volna...

    Trabucco-t dícsérte valaki, nekem eddig sok jó tapasztalatom nem volt velük. Egyik amit használtam a listában szereplő Trabucco S-Force Tourn. Class ami egy merülőnek mondott zsinór, na ez mindent csinált csak nem merült így gyorsan le is került. A másik egy 30-as volt, pontos típusára már nem emlékszem valami pontyos féle volt, ha jól rémlik közel 10 kilós szakító volt megadva hozzá, de már az 5 kilós súlyzót sem bírta, nagyon sprőd volt, nem tetszett...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák