Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hermanyi

    őstag

    válasz Piftuka #38406 üzenetére

    Nem belepofázni akarok csak mégis .

    DG felépítette a Haldorádot amit el kell ismerni . Sok őskövület begyepesedett embert elforgatott a finom szerelékes irányba ezért nagy taps neki , Engem ami zavar az a túl tolt marketing ,Magával DG vel nincs különösebb bajom elismerem mint Feeder és finom szerelékes horgászt ,Igaz többször használhatná Ő maga a merítőt ha már Ő pecázik és ne más merítsen .

    Angol módszer? Nem tudom ,szerintem annyira víz függő ,hogy hol működik és hol nem ,hogy nagyon .

    Moderálásra nagyon érzékeny vagyok . Nem nagyon szeretem ha csak úgy törölnek posztokat ,főleg ha az enyiméimet :DD Engem lehet moderálni igaz nem egyszerű (lenni kicsit Csökönyös paraszt) .De legalább tudom magamról és ez is érdemeimet magasztalja .

    Üzleti viták hasonlok . Ahol anyagiak vannak vagy csak megbecsülésről legyen is szó ott mindig is lesznek . Tógazdák előnyben . Csak el kell menni a másik tavára pár alkalommal és beletenni 5-8 kiló apró törpét a vízbe és várni a szépet jót :D

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Új hozzászólás Aktív témák