Új hozzászólás Aktív témák

  • doile911

    csendes újonc

    Köszönöm mindenkinek a választ! :R :R :R

    Szét szedem majd az orsót, annak reményében, hogy ebben nem lesz annyi alkatrész, mint egy 50.000ft+-os orsóban. Aztán okosabbak leszünk, csak abban sem voltam biztos, hogy van-e értelme, mivel ha működik is, megfelelő-e erre a botra. :U

    Igen, ez kimaradt, sima elsőfékesen gondolkoztam, mivel nyeletőféket nem használok ki, nem olvasok könyvet peca közben, :P nem csinálok mást, csak szemem a boton, ha meg mégis kell valamit, kilazítom az elsőféket, illetve több mozgó alkatrész, több hibalehetőség. Gyorsfék pedig szerintem nyugodtan lehet egy olyan dolog amit majd később elérek / vágyakozom érte. :DD

    Orsóméret szempontjából kb addig jutottam hogy 4000-res orsó körül lehet a megfelelő méret, hogy ne egy durung nagy orsó legyen ezen a finom boton. De hogy távdobó, hogy a kockatavakra is jó legyen az mennyire fog működni mondjuk egy Zalán vagy Duna holtágon az egy nagyon jó kérdés sajnos nem is tudom rá a választ. :F

    Mivel új orsókhoz sem értek, ezért használtakhoz mégkevésbé. Nem tudom milyen kopás az ami kiküszöbölhető csupán kopóalkatrész cserével, olajzással, stb. és milyen az ami utolsókat rúgja fogaskerék kopás. :))
    Röviden, félek a használt orsóktól, egy srác az utcámból akivel szoktuk látni egymást peca közben (mindkettőnk telke vége a ráckevei soroksári duna) ajánlott fel egy orsót Okuma Distance dta-60 orsót 15.000ft-ért dobozával mindennel mert nem tetszik neki. Ennek az az előnye, hogy tudom hol lakik, ha esetleg szépen csomagolt elhasznált szemét az orsó. ;]

    Mindenesetre szeretném tisztázni, hogy nem egy fantasztikus orsót szeretnék vásárolni, nagyon olcsón, mivel olcsó húsnak híg a leve, illetve unikornisok is ritkán szegdelik utamat. :DDD

    A Benzár method orsó tetszik, viszont nem lesz nagy az a 6500-as orsó erre a botra? :F

    Az a horgász újonc, ahol a 2kg ponty nagy hal, a csuka nem létezik, ha fogtunk valamit aznap (sneci is ér) akkor már nyertünk.

Új hozzászólás Aktív témák