Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz Steady74 #75153 üzenetére

    Volt rajtam alsónadrág :DDD Jó volna nagyon menni de iszonyatosan sok a munka. :( Az okuma inc 6000 el most végeztem, egyenlőre még nemtudom milyen lesz/lett nem tudtam kiprobálni, raktam még bele 1 csapágyat a zsinorvezetőbe, illetve újra kentem az egészet és zsinort raktam rá, jó sok kellett rá alátétből is..Mondjuk a vonóereje ekkora orsóhoz képest kimagasló 5.3:1 és 104cm ert húz be egy tekeréssel. Ráadásul úgy láttam mintha gyorsfékes lenne 180 fokos fordulattal nyitható zárható. Ez a Whisker viszont érdekes orsó. Amolyan hibrid a TDX,TDM és társai a hajtókart tekintve de hordozza a bigpit orsók funkcióit és a 25mm es dobemelést. Kár hogy nem látni mi van benne bár tippre azt mondanám hogy ugyanaz mint az elődjeiben. A 6 csapágyat tudom de a 7. et nemtudom hova rakták hacsak nem 6+1 mint a TDR distance esetében értem remélem itt 7+1 van. Ha nem akkor csak marketing és mélyebb dob + magsealed. Mondjuk az okuma orsók is elég érdekesek belülről mivel ők az egyetlen gyártók tudomásom szerint akik elipszis alakú kis fogaskereket használnak a S-curved es zsinorfektető rendszernél. Így a kis cucc ami raja van se S alaku bevésést kapott hanem egy sréh egyenest. Szerintem ez a megoldás jobb mint a másik fajta ilyen. Ugyebár erre gondolok: [link]

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák